Naša spoločnosť vznikla v roku 2013 spojením stavebnej firmy z 10 ročnými skúsenosťami v stavbe montovaných a murovaných domov, stolárskou firmou z 15 praxou vo výrobe eurookien a dverí ako aj iných stolárskych výrobkov a firmou špecializujúcou sa na požiarnu bezpečnosť stavieb od projektovania až po realizáciu.

Spoločnosť ERGON plus, s.r.o. sa zaoberá návrhom, výrobou a realizáciou montovaných stavieb s drevenou konštrukciou. Ďalej sa venujeme výrobe I-OSB nosníkov, okien a dverí a výstavbe budov občianskej vybavenosti.

Spolupráca

Ponúkame spoluprácu firmám aj fyzickým osobám so zameraním na stavebníctvo: montážne, stavebné, projekčné spoločnosti, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku o naše výrobky. Naše výrobky sú cenovo a kvalitatívne konkurencieschopné so širokým sortimentom modelov. Základné modely profilov držíme skladom, čím vieme skrátiť dodaciu dobu na minimum. V portfóliu našej spoločnosti je aj program stavebného kovania – kotevný materiál a pod. . Zabezpečujeme dopravu vo vybraných regiónoch západného, stredného a východného Slovenska. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a zaškolenie.

Podrobnejšie informácie o veľkoobchodných rabatoch, podpore predaja a samotnej forme spolupráce získate na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.